HARD-TEAM to nietuzinkowa ekipa specjalistów od rzeczy szalonych i esktremalnie satysfakcjonujących. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie odnajdywać się na rynku organizatorów imprez i wyjazdów sportowo-rekreacyjnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wybrednych Klientów.

Jesteśmy firmą mobilną i bezproblemowo działamy na terenie całego kraju, realizując przede wszystkim nieszablonowe koncepcje rozrywkowo-edukacyjne. Nie jesteśmy agencją pośredniczącą, a ostatecznym wykonawcą imprezy, dlatego dysponujemy własnym zapleczem sprzętowym wysokiej jakości, co świadczy o naszej samowystarczalności i niebanalnych możliwościach organizacyjnych, niezwykle przydatnych podczas współpracy z Wami. Działamy z zachowaniem wszelkich zasad etyki biznesowej, dzięki czemu nie musicie się obawiać przekładanych terminów, łamanych treści umowy lub przesadnie wygórowanych cen. Zatrudniamy wyłącznie pasjonatów oraz dobrze przygotowanych instruktorów i animatorów, którzy stanowią wizytówkę naszego profesjonalizmu. Takie podejście pozwoliło nam zbudować klarowny wizerunek firmy jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.

Dlaczego właśnie My?

Gwarantujemy, że zapewnimy Wam kompleksową obsługę począwszy od nowatorskiego pomysłu, który bazował będzie w dużej mierze na Waszych wskazówkach, poprzez opracowanie kompleksowego scenariusza aż po wdrożenie właściwego projektu. Nie obawiamy się podjęcia nowych wyzwań i z przyjemnością spojrzymy w oczy przygodzie. Mamy ponad 10-letnie i nieustannie uzupełniane doświadczenie w planowaniu i organizacji nietypowych eventów, co pozwala nam świadczyć szyte na miarę Klienta usługi z najwyższej półki.

Od 2007 roku nieprzerwanie koordynujemy i realizujemy liczne imprezy integracyjne, team buildingowe oraz okazjonalne eventy dla prominentnych korporacji, firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, hoteli oraz klientów indywidualnych zarówno z Polski, jak i spoza jej granic.

Najwyższa jakość

  • Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta w ramach tworzenia spersonalizowanych eventów,
  • Nasz zespół to osoby szczerą pasją, które nie znalazły się tutaj przez przypadek i z zapałem dążą do maksymalizacji Waszej korzyści profesjonalizując swoje usługi,
  • Naszym mottem jest nieustępliwa kreatywność i elastyczność.

Najlepsze ceny

  • Budżet imprezy za każdym razem dostosowujemy do możliwości finansowych i zastrzeżeń Klienta,
  • Nie zajmujemy się pośrednictwem, dlatego proponowane zajęcia są w stu procentach naszego autorstwa.

Doświadczenie

  • Organizacją topowych eventów zajmujemy się od 2007 roku,
  • Mamy na koncie ponad 1000 zrealizowanych wydarzeń,
  • Polecają nas tysiące usatysfakcjonowanych uczestników.